۱۳۹۵/۱۲/۱۶
برگزاری کنفرانس منطقه‌ای کشورهای آسیایی و آسیای شرقی سال ۲۰۱۸ در ایران
 
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با رئیس دفتر منطقه‌ای آسیای شرقی از موسسه بین‌المللی help age وابسته به unfpa از میزبانی ایران در کنفرانس منطقه‌ای کشورهای آسیایی و آسیای شرقی در سال ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: ۴۵ هزار زن سالمند با همکاری معاونت امور زنان نهاد ریاست جمهوری تحت پوشش قرار دادیم تا ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به سالمندان، تکریم جایگاه سالمندان، فراهم‌سازی زمینه‌های نشاط و شور اجتماعی را شاهد باشیم.
برگزاری کنفرانس منطقه‌ای کشورهای آسیایی و آسیای شرقی سال ۲۰۱۸ در ایران
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، "ادواردو کلین" رئیس دفتر منطقه‌ای آسیای شرقی از موسسه بین‌المللی help age با معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و رئیس شورای ملی سالمندان کشور دیدار کرد.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با "ادواردو کلین" رئیس دفتر منطقه‌ای آسیای شرقی از موسسه بین‌المللی help age وابسته به unfpa سالمندی را یک پدیده جهانی برشمرد و گفت: هم‌اکنون باید برنامه‌های همه‌جانبه‌ای برای حمایت اجتماعی، ارتقاء سلامت و توانمندسازی سالمندان در دستور کار قرار داد.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از میزبانی ایران در کنفرانس منطقه‌ای کشورهای آسیایی و آسیای شرقی در سال ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: امیدواریم براساس جمعیت سالمندی تقسیم کار و وظایف را در این خصوص شاهد باشیم تا بتوانیم جمعیت بیشتری را حمایت کنیم.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور بر توانمندسازی زنان سالمند به منظور بهبود کیفیت زندگی در دوران سالمندی تاکید کرد و در پایان یادآور شد: در این خصوص 45 هزار زن سالمند با همکاری معاونت امور زنان نهاد ریاست جمهوری تحت پوشش  قرار دادیم تا ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به سالمندان، تکریم جایگاه سالمندان، فراهم‌سازی زمینه‌های نشاط و شور اجتماعی را شاهد باشیم.
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
تعداد بازدیدها : ۲۵۲۲
      
کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها